Financování a pojištění

Financování a pojištění

Každému vyjdeme vstříc...

Nemáte dostatek finančních prostředků na koupi nového či ojetého vozu? Nevadí - zajistíme financování Vašeho nového vozu za nejlepších podmínek. V případě dotazů se obracejte na naše prodejce, kteří Vám s financováním ochotně poradí. Navrhneme Vám také nejvhodnější pojištění přesně dle Vašich potřeb. Samozřejmě za Vás vyřídíme i potřebnou dokumentaci a vše vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Financování nových a také ojetých vozů zajišťujeme ve spolupráci s OPEL FINANCE univerzální leasingovou společností, která poskytuje kompletní finanční servis v oblasti financování spokojeným zákazníkům.

 

Každý prodejce vám vytvoří na počkání aktuální kalkulaci na váš vybraný vůz. V nabídkách je možné zvolit mnoho variant dle vašich požadavků (doba splácení úvěru, forma odběru na právnickou či fyzickou osobu). Aby naše nabídka byla co nejpřesnější a vyhovovala vašim potřebám a možnostem, je vhodné kontaktovat naše prodejce.

V současnosti je možné vůz pojistit od základního pojištění (povinné ručení) až po různé rozšířené a havarijní u uvedených společností. Nabízíme vám nejenom vytvoření nabídky ale také srovnávací nabídky popřípadě ověření vašeho současného pojištění a tím vám případně ušetřit pojistné.

 

Vzorový příklad financování:

Model vozu: Opel Corsa Edition F 12XEL S/S (55kW/ 75HP) MT5 Petrol
Barva: Orange Fizz
Interiér: TAVE - Trim Level 1,"Fresez" Marvel Black

Základní výbava:

Elektronický stabilizační systém ESP, Asistent pro rozjezd do kopce, Kontrola trakce TCplus, Brzdový asistent, Čelní, boční a hlavové airbagy, Deaktivace airbagu spolujezdce, Signalizace nezapnutých předních i zadních bezpečnostních pásů, Varování před vybočením z jízdního pruhu, Rozpoznávání dopravních značek, Senzor únavy řidiče, Varování před čelní kolizí, Automatické brzdění s detekcí chodců, Tempomat s omezovačem rychlosti, Výškově a podélně nastavitelný volant, Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, Elektricky ovládaná a vyhřívaná zrcátka, Elektrické ovládání předních oken, 7" Audiosystém Multimedia, Integrace smartphonu Apple CarPlay a Android Auto, Bluetooth handsfree, DAB tuner, 6 reproduktorů, Ovládání audiosystému na volantu, Palubní počítač, Grafický informační displej 3,5", Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Dělená zadní sedadla 60/40, Elektrická zásuvka 12V v přední konzoli, Denní svícení, Sklopný klíč, ISOFIX, Kryt zavazadlového prostoru, Systém kontroly tlaku v pneumatikách, Sada na opravu pneumatik, 16" ráfky z lehkých slitin, Manuální klimatizace, Volant potažený kůži s pádly řazení (pro AT), LED ECO světlomety (pro AT), Elektronická parkovací brzda (pro AT)

Výbava na přání: Parkovací asistent (senzory vzadu) + příprava pro rezervní kolo

 

Celková cena vozu včetně výbavy: 407 990 Kč
Akční sleva: - 30 000 Kč
Výsledná cena vozu pro zákazníka: 377 990 Kč

 

Příklady financování:

Počet splátek: 72 Akontace: 65% Akontace: 70%
Část kupní ceny hrazená klientem: 245 693,50 Kč 264 593,00 Kč
Celková výše úvěru: 132 296,50 Kč 113 397,00 Kč
Smluvní poplatek: 0 Kč 0 Kč
Splátka úvěru: 2 285,33 Kč 1 966,68 Kč
Pojistné celkem: 656,00 Kč 656,00 Kč
Celková měsíční splátka včetně DPH: 2 941,33 Kč 2 622,68 Kč
     
RPSN (% p.a.) 14,4 % 15,6 %
Celková částka splatná spotřebitelem:* 193 775,89 Kč 170 832,75 Kč

 

*Celková částka splatná spotřebitelem zahrnuje položky, vstupující do výpočtu RPSN, tj. splátky jistiny, úroků, Smluvní poplatek a hromadné havarijní pojištění, je-li sjednáno. Částka nezahrnuje pojistné, která jsou hrazena roční přefakturací.